Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Palmiye Katlanır Cam Balkon Sistemi

Hava sıcaklıklarının düşmesi ve soğuması ile birlikte balkonlarımızı yavaş yavaş terk ederek, evlerimizin iç mekanlarında hapsolma zamanlarına girmekteyiz. Açık ve temiz bir hava da oturmayı seven bir çok insan için oldukça can sıkan bir durumdur. Yaz aylarının terk etmesi ile birlikte gelen sonbahar süresince üzerimize her geçen gün daha kalın kıyafetler giyerek balkonlarımızda otursak da, sonunda sağlık açısında grip, nezle, mide üşütmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalmamız kaçınılmaz oluyor. Fakat artık teraslarda ve balkonlarda oturmaya devam edebilmemizi sağlayan katlanır cam balkon sistemi bizlerin yardımına koşuyor. Katlanır cam balkon sistemi ile balkonlarımızı veya teraslarımızı sadece yılın iki mevsiminde değil, yılın dört mevsiminde kullanabilmemize olanak sağlamaktadır. Modern yapısı, ince ve şık tasarımı, kaliteli ve paslanmaz malzemeleri ile günümüzün her saatinde vakit geçirebileceğimiz katlanır cam balkon sistemi, uzun yıllar boyunca kullanabileceğimiz bir ürün olup, hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Katlanır Cam Balkon Sistemi Nedir?

Kış ve Sonbahar aylarında sona eren balkon keyfinin devam ettirebilmesi için üretilen cam sistemidir. Mevsimsel değişikliklere en iyi cevap veren katlanır cam balkon sisteminde, camlar sağ ve sol yönlere doğru hareket etmektedir. Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan camların tümü temperli camlardır. Bu camlar darbelere karşı normal camlara göre 5 kat daha dayanıklıdır. Camlar paslanmaz alüminyum profiller içerisinde monte edilmektedir ve bu alüminyum profiller ayrıca katlanır cam balkon sisteminin çerçevesini oluşturmaktadır. Cam paneller alt ve üst kısımlarına, tekerlekler monte edilerek alüminyum ray içerisinde hareket etmesini sağlar. Ayrıca çocuk kilidi kullanılan katlanır cam balkon uygulamasında, güvenli bir alan da oluşturabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Sistemi Özellikleri

  1. Dört mevsim boyunca rahat bir kullanımı vardır. Sadece sıcak havalarda güneş tadını değil, soğuk havalarda yağmurun tadını çıkarabilirsiniz.
  2. Mevsim değişikliklerinden kaynaklanan yağmur, kar, dolu gibi doğal afetlerden korunmanızı sağlar.
  3. Sert esen rüzgar ile birlikte yaprak, polen, toz gibi dışarıdan gelen pisliklerin balkonunuza girmesini ve kirletmesini engeller.
  4. Bir yönde toplanarak katlanır bir hal alan camlar alandan tasarruf etmenizi ve dilediğiniz eşyaları rahatça yerleştirmenize imkan sağlar.
  5. Isı yalıtımlı olan katlanır cam balkon sistemi iç ortam ısısının bozulmasını engeller. Sadece kış aylarında değil, yaz aylarında da daha ferah bir alanda oturmanızı sağlar.
  6. Dışarıdan gelen istenmeyen gürültü ve seslerin içeriye girmesini engelleyen ses yalıtımına sahiptir.
  7. Temperli camlardan oluşan ve çocuk kilidi sayesinde hırsızlık olaylarının oluşabilmesini engellediği gibi çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için de güvenli bir alan sağlar.
  8. Birbirinden farklı cam renk seçenekleri mevcuttur. Ayrıca alüminyum profiller istenilen renklerde üretilebilmektedir.
  9. Bina yapısına zarar vermez ve modern bir görünüme sahiptir.
  10. Kış bahçesi olarak da kullanabileceğiniz katlanır cam balkon sisteminde istediniz çiçek ve bitkileri rahatça yetiştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Whatsapp Müşteri Hizmetleri